REx 1751 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 16:29
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 16:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 13:57
Poprad-Tatry 16:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 13:57
Žilina-Teplička 14:06
Varín 14:09
Vrútky 14:26
Turany 14:35
Kraľovany 14:46
Ružomberok 15:04
Liptovská Teplá 15:11
Liptovský Mikuláš 15:26
Liptovský Hrádok 15:39
Kráľova Lehota 15:44
Východná 15:51
Východná 15:52
Štrba 16:04
Svit 16:20
Poprad-Tatry 16:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).