REx 1727 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 21:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:36
Prievidza 21:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:36
Bratislava-Rača 18:44
Pezinok 18:51
Pezinok 18:52
Šenkvice 18:59
Cífer 19:06
Trnava 19:14
Brestovany 19:20
Leopoldov 19:41
Leopoldov 19:41
Hlohovec 19:48
Rišňovce 19:56
Alekšince 19:59
Zbehy 20:06
Topoľčany 20:32
Bošany 20:39
Chynorany 20:44
Žabokreky nad Nitrou 20:47
Veľké Bielice 20:51
Veľké Uherce 21:00
Oslany 21:04
Bystričany 21:07
Zemianske Kostoľany 21:12
Nováky 21:18
Prievidza nákladná stanica 21:25
Prievidza 21:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).