REx 1725 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 17:30
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:36
Prievidza 17:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:36
Pezinok 14:52
Šenkvice 14:59
Cífer 15:06
Trnava 15:14
Brestovany 15:20
Leopoldov 15:41
Hlohovec 15:49
Rišňovce 15:57
Alekšince 16:00
Zbehy 16:06
Jelšovce 16:11
Koniarovce 16:16
Topoľčany 16:32
Bošany 16:39
Chynorany 16:44
Žabokreky nad Nitrou 16:47
Veľké Bielice 16:51
Zemianske Kostoľany 17:11
Nováky 17:18
Prievidza nákladná stanica 17:25
Prievidza 17:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).