REx 1724 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 21:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 18:28
Bratislava hlavná stanica 21:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 18:28
Nováky 18:38
Zemianske Kostoľany 18:43
Veľké Uherce 19:03
Veľké Bielice 19:11
Chynorany 19:18
Bošany 19:22
Topoľčany 19:30
Koniarovce 19:44
Zbehy 20:02
Rišňovce 20:11
Hlohovec 20:19
Leopoldov 20:29
Brestovany 20:36
Trnava 20:43
Trnava 20:45
Cífer 20:52
Šenkvice 21:01
Pezinok 21:09
Bratislava hlavná stanica 21:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).