REx 1724 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 12:28
Bratislava hlavná stanica 15:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 12:28
Prievidza nákladná stanica 12:31
Nováky 12:38
Nováky 12:38
Zemianske Kostoľany 12:43
Bystričany 12:48
Oslany 12:51
Veľké Uherce 13:03
Veľké Bielice 13:11
Žabokreky nad Nitrou 13:15
Chynorany 13:19
Bošany 13:23
Topoľčany 13:32
Ludanice 13:38
Koniarovce 13:46
Jelšovce 13:51
Zbehy 13:58
Alekšince 14:04
Rišňovce 14:06
Hlohovec 14:14
Leopoldov 14:34
Brestovany 14:40
Trnava 14:48
Cífer 14:54
Šenkvice 15:02
Pezinok 15:08
Bratislava-Rača 15:15
Bratislava hlavná stanica 15:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).