REx 1723 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 21:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 14.05.2022 o 21:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:33
Prievidza 21:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:33
Bratislava-Rača 18:43
Pezinok 18:52
Šenkvice 19:00
Cífer 19:09
Trnava 19:20
Brestovany 19:27
Leopoldov 19:37
Hlohovec 19:44
Rišňovce 19:52
Alekšince 19:54
Zbehy 20:01
Jelšovce 20:07
Koniarovce 20:13
Topoľčany 20:30
Bošany 20:37
Chynorany 20:42
Zemianske Kostoľany 21:11
Nováky 21:18
Prievidza 21:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).