REx 1722 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 08:28
Bratislava hlavná stanica 11:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 08:28
Nováky 08:38
Zemianske Kostoľany 08:43
Bystričany 08:48
Oslany 08:51
Veľké Uherce 09:03
Veľké Bielice 09:11
Žabokreky nad Nitrou 09:15
Chynorany 09:19
Bošany 09:23
Topoľčany 09:32
Ludanice 09:38
Jelšovce 09:51
Zbehy 09:58
Alekšince 10:04
Hlohovec 10:14
Leopoldov 10:19
Leopoldov 10:34
Brestovany 10:40
Trnava 10:48
Trnava nákladná stanica 10:50
Cífer 10:54
Šenkvice 11:02
Pezinok 11:08
Bratislava-Rača 11:15
Odbočka Vinohrady 11:16
Bratislava hlavná stanica 11:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).