REx 1721 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 19:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 19:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:33
Prievidza 19:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:33
Bratislava-Rača 16:43
Pezinok 16:52
Šenkvice 17:00
Trnava nákladná stanica 17:14
Trnava 17:20
Trnava 17:20
Brestovany 17:27
Leopoldov 17:37
Hlohovec 17:44
Alekšince 17:54
Zbehy 18:01
Jelšovce 18:07
Koniarovce 18:13
Topoľčany 18:30
Chynorany 18:42
Žabokreky nad Nitrou 18:45
Veľké Bielice 18:49
Veľké Uherce 18:59
Bystričany 19:06
Zemianske Kostoľany 19:11
Nováky 19:18
Prievidza 19:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).