REx 1720 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.05.2022 o 17:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 14:28
Bratislava hlavná stanica 17:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 14:28
Prievidza nákladná stanica 14:31
Nováky 14:38
Zemianske Kostoľany 14:43
Oslany 14:51
Veľké Uherce 14:56
Veľké Bielice 15:04
Chynorany 15:11
Bošany 15:15
Topoľčany 15:25
Ludanice 15:32
Koniarovce 15:39
Jelšovce 15:44
Zbehy 16:02
Rišňovce 16:10
Hlohovec 16:19
Leopoldov 16:29
Brestovany 16:36
Trnava 16:43
Trnava 16:45
Trnava nákladná stanica 16:46
Cífer 16:52
Šenkvice 17:01
Pezinok 17:09
Bratislava hlavná stanica 17:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).