REx 1719 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 17:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 17:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:33
Prievidza 17:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:33
Pezinok 14:52
Šenkvice 15:00
Trnava 15:20
Brestovany 15:27
Leopoldov 15:33
Leopoldov 15:37
Hlohovec 15:44
Zbehy 16:01
Koniarovce 16:13
Ludanice 16:21
Topoľčany 16:30
Chynorany 16:42
Veľké Bielice 16:49
Zemianske Kostoľany 17:11
Nováky 17:18
Prievidza 17:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).