REx 1718 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bošany
Vlak prešiel stanicou o 13:23
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 12:28
Bratislava hlavná stanica 15:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 12:28
Prievidza nákladná stanica 12:31
Nováky 12:38
Zemianske Kostoľany 12:43
Oslany 12:51
Veľké Uherce 13:03
Veľké Bielice 13:11
Chynorany 13:18
Bošany 13:22
Topoľčany 13:30
Ludanice 13:37
Koniarovce 13:44
Zbehy 14:02
Alekšince 14:08
Rišňovce 14:10
Hlohovec 14:19
Leopoldov 14:29
Brestovany 14:36
Trnava 14:45
Trnava nákladná stanica 14:46
Trnava nákladná stanica 14:46
Cífer 14:52
Šenkvice 15:01
Pezinok 15:09
Bratislava-Rača 15:17
Bratislava hlavná stanica 15:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).