REx 1718 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2022 o 15:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 12:28
Bratislava hlavná stanica 15:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 12:28
Prievidza nákladná stanica 12:31
Nováky 12:38
Zemianske Kostoľany 12:43
Veľké Uherce 13:03
Chynorany 13:18
Topoľčany 13:30
Zbehy 14:02
Rišňovce 14:10
Hlohovec 14:19
Leopoldov 14:29
Brestovany 14:36
Trnava 14:45
Šenkvice 15:01
Pezinok 15:09
Bratislava hlavná stanica 15:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).