REx 1716 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Koniarovce
Vlak prešiel stanicou o 11:45
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 10:28
Bratislava hlavná stanica 13:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 10:28
Nováky 10:38
Zemianske Kostoľany 10:43
Bystričany 10:48
Oslany 10:51
Veľké Uherce 11:03
Veľké Bielice 11:11
Chynorany 11:18
Bošany 11:22
Topoľčany 11:30
Ludanice 11:37
Koniarovce 11:44
Jelšovce 11:50
Zbehy 12:02
Alekšince 12:08
Rišňovce 12:11
Hlohovec 12:19
Leopoldov 12:29
Brestovany 12:36
Trnava 12:45
Trnava nákladná stanica 12:46
Cífer 12:52
Šenkvice 13:01
Pezinok 13:09
Bratislava-Rača 13:17
Bratislava hlavná stanica 13:27

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.