REx 1716 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Chynorany
Vlak odišiel zo stanice o 11:19
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 10:28
Bratislava hlavná stanica 13:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 10:28
Nováky 10:38
Zemianske Kostoľany 10:43
Bystričany 10:48
Oslany 10:51
Veľké Uherce 11:03
Chynorany 11:18
Topoľčany 11:30
Ludanice 11:37
Jelšovce 11:50
Zbehy 12:02
Hlohovec 12:19
Leopoldov 12:29
Brestovany 12:36
Cífer 12:52
Šenkvice 13:01
Pezinok 13:09
Bratislava hlavná stanica 13:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).