REx 1715 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 11:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:33
Prievidza 13:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:33
Bratislava-Rača 10:43
Pezinok 10:52
Šenkvice 11:00
Cífer 11:09
Trnava 11:20
Brestovany 11:27
Leopoldov 11:37
Hlohovec 11:44
Rišňovce 11:52
Alekšince 11:54
Zbehy 12:01
Jelšovce 12:07
Koniarovce 12:13
Ludanice 12:21
Topoľčany 12:30
Bošany 12:37
Chynorany 12:42
Žabokreky nad Nitrou 12:45
Veľké Bielice 12:49
Veľké Uherce 12:59
Oslany 13:03
Bystričany 13:06
Zemianske Kostoľany 13:11
Nováky 13:17
Nováky 13:18
Prievidza nákladná stanica 13:25
Prievidza 13:28

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.