REx 1715 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Pezinok
Vlak odišiel zo stanice o 10:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:33
Prievidza 13:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:33
Bratislava-Rača 10:43
Pezinok 10:52
Šenkvice 11:00
Cífer 11:09
Trnava 11:20
Brestovany 11:27
Leopoldov 11:37
Hlohovec 11:44
Zbehy 12:01
Ludanice 12:21
Topoľčany 12:30
Chynorany 12:42
Zemianske Kostoľany 13:11
Nováky 13:18
Prievidza 13:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).