REx 1713 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zbehy
Vlak odišiel zo stanice o 10:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:33
Prievidza 11:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:33
Pezinok 08:52
Šenkvice 09:00
Cífer 09:09
Trnava 09:20
Brestovany 09:27
Leopoldov 09:37
Hlohovec 09:44
Zbehy 10:01
Topoľčany 10:30
Chynorany 10:42
Veľké Bielice 10:49
Veľké Uherce 10:59
Zemianske Kostoľany 11:11
Nováky 11:18
Prievidza 11:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).