REx 1713 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ludanice
Vlak prešiel stanicou o 10:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:21 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:33
Prievidza 11:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:33
Bratislava-Rača 08:43
Pezinok 08:52
Šenkvice 09:00
Cífer 09:09
Trnava 09:20
Brestovany 09:27
Leopoldov 09:33
Leopoldov 09:37
Hlohovec 09:44
Rišňovce 09:52
Alekšince 09:54
Zbehy 10:01
Koniarovce 10:13
Topoľčany 10:30
Chynorany 10:42
Žabokreky nad Nitrou 10:45
Žabokreky nad Nitrou 10:45
Veľké Bielice 10:49
Veľké Uherce 10:59
Veľké Uherce 10:59
Bystričany 11:06
Zemianske Kostoľany 11:11
Nováky 11:18
Prievidza nákladná stanica 11:25
Prievidza 11:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).