REx 1712 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 06:28
Bratislava hlavná stanica 09:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 06:28
Prievidza nákladná stanica 06:31
Nováky 06:38
Zemianske Kostoľany 06:43
Bystričany 06:48
Veľké Uherce 06:56
Žabokreky nad Nitrou 07:08
Chynorany 07:13
Bošany 07:17
Topoľčany 07:30
Koniarovce 07:44
Jelšovce 07:50
Zbehy 08:02
Rišňovce 08:11
Hlohovec 08:19
Leopoldov 08:24
Leopoldov 08:29
Brestovany 08:36
Trnava 08:45
Trnava nákladná stanica 08:46
Cífer 08:52
Šenkvice 09:01
Pezinok 09:09
Bratislava-Rača 09:17
Bratislava hlavná stanica 09:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).