REx 1711 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 09:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:33
Prievidza 09:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:33
Bratislava-Rača 06:43
Pezinok 06:52
Šenkvice 07:00
Cífer 07:09
Trnava 07:20
Brestovany 07:27
Leopoldov 07:37
Hlohovec 07:44
Rišňovce 07:52
Alekšince 07:54
Zbehy 08:01
Ludanice 08:21
Topoľčany 08:30
Chynorany 08:42
Veľké Bielice 08:49
Veľké Uherce 08:59
Oslany 09:03
Bystričany 09:06
Zemianske Kostoľany 09:11
Nováky 09:18
Prievidza nákladná stanica 09:25
Prievidza 09:28

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.