REx 1710 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 04:28
Bratislava hlavná stanica 07:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 04:28
Nováky 04:40
Zemianske Kostoľany 04:45
Oslany 04:53
Chynorany 05:13
Topoľčany 05:30
Ludanice 05:37
Zbehy 05:56
Alekšince 06:02
Rišňovce 06:05
Hlohovec 06:13
Leopoldov 06:29
Brestovany 06:36
Trnava 06:45
Trnava nákladná stanica 06:46
Cífer 06:52
Šenkvice 07:01
Pezinok 07:09
Bratislava hlavná stanica 07:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).