REx 1672 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Diviaky
Vlak v stanici o 15:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.09.2021 o 15:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 13:25
Diviaky 15:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 13:25
Sliač kúpele 13:34
Vlkanová 13:43
Banská Bystrica 13:58
Kostiviarska 14:03
Uľanka 14:19
Harmanec jaskyňa 14:52
Diviaky 15:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).