REX 1653 Letný vlak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 18:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.08.2022 o 18:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Slavošovce 16:40
Košice 18:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Slavošovce 16:40
Ochtiná 16:55
Kunova Teplica 17:11
Plešivec 17:25
Slavec jaskyňa 17:31
Rožňava 17:39
Lipovník 17:46
Hrhov 18:00
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 18:04
Turňa nad Bodvou 18:11
Moldava nad Bodovu 18:21
Veľká Ida 18:31
Košice 18:48

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.