REx 1651 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 17:51
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.08.2021 o 17:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Slavošovce 15:40
Košice 17:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Slavošovce 15:40
Ochtiná 15:55
Plešivec 16:33
Slavec jaskyňa 16:39
Rožňava 16:47
Lipovník 16:53
Jablonov nad Turňou 17:01
Hrhov 17:08
Turňa nad Bodvou 17:19
Moldava nad Bodovu 17:27
Košice 17:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).