REx 1650 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Slavošovce
Vlak v stanici o 09:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.08.2021 o 10:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:50
Slavošovce 09:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:50
Moldava nad Bodovu 08:15
Turňa nad Bodvou 08:23
Hrhov 08:34
Jablonov nad Turňou 08:41
Lipovník 08:50
Rožňava 08:57
Slavec jaskyňa 09:04
Plešivec 09:19
Kunova Teplica 09:28
Štítnik 09:39
Ochtiná 09:45
Slavošovce 09:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).