REx 1770 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:44
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 05:44
Bratislava hlavná stanica 07:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 05:44
Zlatná na Ostrove 05:59
Zemianska Olča 06:12
Veľký Meder 06:21
Dolný Štál 06:34
Dunajská Streda 06:47
Orechová Potôň 06:53
Lehnice 06:59
Kvetoslavov 07:10
Nové Košariská 07:19
Podunajské Biskupice 07:25
Odbočka Letisko 07:29
Bratislava-Nové Mesto 07:35
Bratislava hlavná stanica 07:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).