Os 8835 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 22:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 22:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 21:13
Čierna nad Tisou 22:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 21:13
Krásna nad Hornádom 21:22
Nižná Myšľa 21:29
Ruskov 21:40
Slanec 21:47
Kuzmice 21:58
Michaľany 22:06
Slovenské Nové Mesto 22:18
Streda nad Bodrogom 22:26
Veľký Horeš 22:37
Pribeník 22:43
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 22:46
Čierna nad Tisou 22:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).