Os 8809 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 10:07
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 10:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 08:13
Čierna nad Tisou 09:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 08:13
Krásna nad Hornádom 08:22
Nižná Myšľa 08:29
Ruskov 08:40
Slanec 08:47
Kuzmice 08:58
Michaľany 09:06
Slovenské Nové Mesto 09:18
Streda nad Bodrogom 09:26
Veľký Horeš 09:37
Pribeník 09:43
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 09:46
Čierna nad Tisou 09:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).