Os 8807 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 08:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:13
Čierna nad Tisou 08:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:13
Krásna nad Hornádom 07:22
Nižná Myšľa 07:29
Ruskov 07:40
Slanec 07:47
Kuzmice 07:58
Michaľany 08:06
Slovenské Nové Mesto 08:18
Streda nad Bodrogom 08:26
Veľký Horeš 08:37
Pribeník 08:43
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 08:46
Čierna nad Tisou 08:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).