Os 8515 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 12:25
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 12:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Lipany 11:03
Košice 12:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 11:03
Sabinov 11:17
Veľký Šariš 11:30
Prešov 11:40
Prešov 11:42
Drienovská Nová Ves 11:53
Ličartovce 12:00
Kysak 12:08
Kostoľany nad Hornádom 12:15
Košice 12:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).