Os 8514 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 13:08
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 13:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 11:36
Lipany 12:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:36
Kostoľany nad Hornádom 11:45
Kysak 11:53
Ličartovce 12:00
Drienovská Nová Ves 12:05
Prešov 12:19
Veľký Šariš 12:30
Sabinov 12:42
Sabinov 12:43
Lipany 12:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).