Os 7982 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak prišiel do stanice o 08:41
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trstená 06:45
Kraľovany 08:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 06:45
Tvrdošín 06:54
Nižná 07:02
Podbiel 07:09
Dlhá nad Oravou 07:24
Oravský Podzámok 07:40
Medzibrodie nad Oravou 07:48
Dolný Kubín 08:02
Párnica 08:18
Kraľovany 08:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).