Os 7519 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 15:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 15:12 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrútky 13:19
Prievidza 15:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 13:19
Príbovce-Rakovo 13:37
Diviaky 13:54
Obdočka Dolná Štubňa 14:01
Horná Štubňa 14:17
Sklené pri Handlovej 14:25
Handlová 14:40
Chrenovec 14:57
Prievidza 15:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).