Os 7515 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 13:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 13:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrútky 11:19
Prievidza 13:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 11:19
Príbovce-Rakovo 11:37
Diviaky 11:54
Horná Štubňa 12:17
Sklené pri Handlovej 12:25
Handlová 12:40
Chrenovec 12:57
Prievidza 13:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).