Os 6407 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 07:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Moldava nad Bodvou mesto 06:30
Košice 07:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Moldava nad Bodvou mesto 06:30
Moldava nad Bodovu 06:32
Čečejovce 06:39
Výhybňa Chym 06:44
Veľká Ida 06:48
Haniska pri Košiciach 06:57
Barca 07:03
Košice 07:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).