Os 6260 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 04:51
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 04:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 03:18
Zvolen osobná stanica 04:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 03:18
Prša 03:25
Lučenec 03:35
Lučenec 03:35
Tomášovce 03:40
Podrečany 03:45
Lovinobaňa 03:57
Kriváň 04:16
Stožok 04:24
Pstruša 04:32
Vígľaš 04:36
Zvolen nákladná stanica 04:48
Zvolen osobná stanica 04:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).