Os 6218 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kriváň
Vlak odišiel zo stanice o 14:20
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 13:10
Zvolen osobná stanica 14:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 13:10
Prša 13:17
Výhybňa Holiša 13:22
Lučenec 13:28
Tomášovce 13:33
Podrečany 13:38
Lovinobaňa 13:45
Kriváň 14:07
Stožok 14:16
Pstruša 14:21
Vígľaš 14:25
Zvolen nákladná stanica 14:37
Zvolen osobná stanica 14:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).