Os 6125 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:23
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 17:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrútky 15:19
Zvolen osobná stanica 17:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 15:19
Príbovce-Rakovo 15:37
Diviaky 15:54
Horná Štubňa 16:09
Kremnické Bane 16:23
Kremnica 16:33
Kremnica 16:34
Bartošova Lehôtka 16:48
Hronská Dúbrava 17:07
Zvolen osobná stanica 17:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).