Os 5783 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nová Baňa
Vlak prišiel do stanice o 19:21
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2021 o 19:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:54
Nová Baňa 19:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:54
Bánov 17:00
Úľany nad Žitavou 17:23
Hul 17:27
Podhájska 17:40
Beša 17:49
Výhybňa Pial 17:56
Lok 18:02
Kalná nad Hronom 18:19
Levice 18:26
Levice 18:33
Veľké Kozmálovce 18:42
Kozárovce 18:51
Hronský Beňadik 18:58
Nová Baňa 19:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).