Os 5731 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:39
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 20:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 19:05
Zvolen osobná stanica 20:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 19:05
Veľké Kozmálovce 19:15
Kozárovce 19:22
Hronský Beňadik 19:28
Nová Baňa 19:43
Žarnovica 19:56
Hliník nad Hronom 20:05
Žiar nad Hronom 20:15
Hronská Dúbrava 20:28
Zvolen osobná stanica 20:39

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.