Os 5730 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 21:22
Meškanie 33 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:09
Levice 20:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:09
Hronská Dúbrava 19:19
Žiar nad Hronom 19:32
Hliník nad Hronom 19:43
Žarnovica 19:52
Nová Baňa 20:15
Hronský Beňadik 20:28
Kozárovce 20:34
Veľké Kozmálovce 20:40
Levice 20:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).