Os 5730 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 21:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 21:12 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:10
Levice 20:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:10
Hronská Dúbrava 19:21
Hronská Dúbrava 19:21
Žiar nad Hronom 19:34
Hliník nad Hronom 19:44
Žarnovica 19:57
Nová Baňa 20:15
Hronský Beňadik 20:27
Kozárovce 20:33
Veľké Kozmálovce 20:40
Levice 20:49

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.