Os 5730 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 21:11
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2022 o 21:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:10
Levice 20:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:10
Hronská Dúbrava 19:21
Žiar nad Hronom 19:34
Hliník nad Hronom 19:44
Žarnovica 19:57
Nová Baňa 20:15
Hronský Beňadik 20:27
Kozárovce 20:33
Veľké Kozmálovce 20:40
Levice 20:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).