Os 5727 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:59
Meškanie 75 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 20:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 17:05
Zvolen osobná stanica 18:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 17:05
Levice 17:05
Veľké Kozmálovce 17:15
Kozárovce 17:22
Hronský Beňadik 17:28
Nová Baňa 17:43
Žarnovica 17:56
Hliník nad Hronom 18:05
Žiar nad Hronom 18:15
Hronská Dúbrava 18:27
Hronská Dúbrava 18:33
Zvolen osobná stanica 18:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).