Os 5726 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 19:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 17:10
Levice 18:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 17:10
Hronská Dúbrava 17:21
Žiar nad Hronom 17:34
Žiar nad Hronom 17:34
Hliník nad Hronom 17:44
Žarnovica 17:57
Nová Baňa 18:11
Nová Baňa 18:14
Hronský Beňadik 18:26
Kozárovce 18:31
Veľké Kozmálovce 18:37
Levice 18:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).