Os 5722 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 17:22
Meškanie 33 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 17:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 15:10
Levice 16:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 15:10
Hronská Dúbrava 15:21
Žiar nad Hronom 15:34
Žiar nad Hronom 15:34
Hliník nad Hronom 15:44
Žarnovica 15:57
Nová Baňa 16:15
Hronský Beňadik 16:27
Kozárovce 16:33
Veľké Kozmálovce 16:40
Levice 16:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).