Os 5719 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:49
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 14:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 13:05
Zvolen osobná stanica 14:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 13:05
Veľké Kozmálovce 13:15
Kozárovce 13:22
Kozárovce 13:22
Hronský Beňadik 13:28
Nová Baňa 13:43
Žarnovica 13:56
Hliník nad Hronom 14:05
Žiar nad Hronom 14:14
Žiar nad Hronom 14:15
Hronská Dúbrava 14:33
Zvolen osobná stanica 14:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).