Os 5714 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Hronská Dúbrava
Vlak odišiel zo stanice o 13:33
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 13:08
Levice 14:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 13:08
Hronská Dúbrava 13:21
Hronská Dúbrava 13:21
Žiar nad Hronom 13:34
Žiar nad Hronom 13:34
Hliník nad Hronom 13:44
Žarnovica 13:57
Nová Baňa 14:15
Hronský Beňadik 14:27
Kozárovce 14:33
Veľké Kozmálovce 14:40
Levice 14:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).