Os 5707 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:44
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 07:05
Zvolen osobná stanica 08:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 07:05
Veľké Kozmálovce 07:15
Kozárovce 07:22
Hronský Beňadik 07:28
Nová Baňa 07:43
Žarnovica 07:56
Hliník nad Hronom 08:05
Žiar nad Hronom 08:14
Žiar nad Hronom 08:15
Hronská Dúbrava 08:28
Zvolen osobná stanica 08:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).