Os 5706 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 09:08
Meškanie 17 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 07:11
Levice 08:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 07:11
Hronská Dúbrava 07:21
Žiar nad Hronom 07:35
Hliník nad Hronom 07:45
Žarnovica 07:54
Nová Baňa 08:15
Hronský Beňadik 08:27
Kozárovce 08:34
Veľké Kozmálovce 08:41
Levice 08:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).