Os 5703 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:39
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 05:05
Zvolen osobná stanica 06:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 05:05
Veľké Kozmálovce 05:15
Kozárovce 05:22
Hronský Beňadik 05:28
Nová Baňa 05:43
Žarnovica 05:56
Hliník nad Hronom 06:05
Žiar nad Hronom 06:15
Hronská Dúbrava 06:28
Zvolen osobná stanica 06:39

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.