Os 5703 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:50
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 05:04
Zvolen osobná stanica 06:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 05:04
Veľké Kozmálovce 05:14
Kozárovce 05:20
Hronský Beňadik 05:26
Nová Baňa 05:47
Žarnovica 06:07
Hliník nad Hronom 06:15
Žiar nad Hronom 06:26
Hronská Dúbrava 06:39
Zvolen osobná stanica 06:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).