Os 5702 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 07:12
Meškanie 23 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 05:10
Levice 06:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 05:10
Hronská Dúbrava 05:21
Žiar nad Hronom 05:34
Hliník nad Hronom 05:44
Žarnovica 05:57
Nová Baňa 06:15
Hronský Beňadik 06:27
Kozárovce 06:33
Veľké Kozmálovce 06:40
Levice 06:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).