Os 5702 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 06:59
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 04:39
Levice 06:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 04:39
Hronská Dúbrava 04:49
Žiar nad Hronom 05:02
Hliník nad Hronom 05:11
Žarnovica 05:19
Nová Baňa 05:50
Hronský Beňadik 06:02
Kozárovce 06:08
Veľké Kozmálovce 06:29
Levice 06:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).