Os 5580 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 20:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 24.10.2021 o 20:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 19:13
Topoľčany 20:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 19:13
Nováky 19:24
Zemianske Kostoľany 19:29
Bystričany 19:35
Oslany 19:39
Veľké Uherce 19:55
Veľké Bielice 20:05
Žabokreky nad Nitrou 20:10
Chynorany 20:14
Bošany 20:18
Topoľčany 20:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).