Os 5538 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 23:39
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 23:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 22:31
Topoľčany 23:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 22:31
Prievidza nákladná stanica 22:33
Nováky 22:41
Zemianske Kostoľany 22:47
Bystričany 22:52
Oslany 23:04
Veľké Uherce 23:08
Veľké Bielice 23:18
Žabokreky nad Nitrou 23:22
Chynorany 23:26
Bošany 23:30
Topoľčany 23:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).