Os 5228 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak v stanici o 18:39
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 17:33
Nové Zámky 19:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 17:33
Kalná nad Hronom 17:43
Lok 17:57
Výhybňa Pial 18:03
Beša 18:10
Podhájska 18:25
Hul 18:33
Úľany nad Žitavou 18:36
Šurany 18:53
Bánov 19:02
Nové Zámky 19:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).