Os 5224 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 17:23
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 17:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 15:33
Nové Zámky 17:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 15:33
Kalná nad Hronom 15:43
Lok 15:47
Výhybňa Pial 15:52
Beša 15:59
Podhájska 16:09
Hul 16:17
Úľany nad Žitavou 16:23
Šurany 16:53
Bánov 17:02
Nové Zámky 17:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).