Os 5221 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Beša
Vlak prišiel do stanice o 14:26
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:42
Levice 15:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:42
Bánov 13:49
Úľany nad Žitavou 14:01
Hul 14:04
Podhájska 14:18
Beša 14:31
Výhybňa Pial 14:38
Lok 14:44
Kalná nad Hronom 14:53
Levice 15:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).